Past Govenors

2016/17
2015/16

2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
2003/04
2002/03
2001/02
2000/01
1999/2000
1998/99
1997/98
1996/97
1995/96
1994/95
1993/94
1992/93
1991/92
1990/91
1989/90
1988/89
1987/88
1986/87
1985/86
1984/85
1983/84
1982/83
1981/82
1980/81
1979/80
1978/79
1977/78
1976/77
1975/76
1974/75
1973/74
1972/73
1971/72
1970/71
1969/70
1968/69
1967/68
1966/67
1965/66
1964/65
1963/64
1962/63
1961/62
1960/61
1959/60
1958/59
1957/58
1956/57
1955/56
1954/55
1953/54
1952/53
1951/52
1950/51
1949/50
1948/49
1947/48
1946/47
1945/46
1944/45
1943/44
1942/43
1941/42
1940/41
1939/40
1938/39
1937/38
1936/37
1935/36
1934/35
1933/34
1932/33
1931/32
1930/31
John DeBeer (Brandon)
Amanda Naughton-Gale (Neepawa)
Colin Edwards (Winnipeg)
Bryan Horst (The Pas)
Bryan Horst (The Pas)
Paul Mudry (Winnipeg)
Albert Fex (Oxdrif)
James Doerr (Thunder Bay)
Colin Edwards (Winnipeg)
Robert Kozak (Thunder Bay)
Sid Braybrook (Boissevain)
Brad Saplywy (Thunder Bay)
Jack Rhyner (Waldhof)
Colin Edwards (Winnipeg)
Greg Gagnon (Gillam)
Gary Julius (Winnipeg)
Gord Patterson (Gladstone)
Koen Ryden (Neepawa)
Murray Lapka (Portage La Prairie)
Stuart Irvins (Winnipeg)
Dale Degagne (Thompson)
Dave Thiessen (Portage La Prairie)
Greg Wood (Morden)
David Parkinson (Winnipeg)
Dave Perkins (Brandon)
Maurice Tornopolski (Winnipeg)
Nick Beavington (Gladstone)
Joe Neuman (The Pas)
Terry Dugan (The Pas)
Gord Charlesworth (Portage La Prairie)
Dave Bjornson (Selkirk)
Moe Girard (Kenora)
Don McIntosh (Winnipeg)
Don Bennett (Morden)
John Howatt (Winnipeg)
Doug Baylls (Killarney)
Bernie Chrisp (Dauphin)
Tom Brencman (Brandon)
Bill Zroback (Terrace Bay)
Dave Yuill (Steinbach)
Bill Stefiuk (Portage La Prairie)
Con Artibise (Dauphin)
Bud Oliver (Selkirk)
Don Hutton (Thunder Bay F)
Dr. Berk Newman (Kenora)
Tony Leonard (Transcona)
J.A. Lindgrin (Fort Francis)
Syd Scott (Winnipeg)
Ted Sales (The Pas)
Ken Bicknell (Brandon)
JK (Ken) Beatty (Winnipeg)
Ed Norton (Kenora)
Don Francis (Brandon)
Jack Dunn (Winnipeg)
Alan Torrie (Keewatin)
Keith Large (Port Arthur)
Peter Jackin (Winnipeg)
Peter Pauls (Morden)
Gord Adams (Port Arthur)
Tom Montgomery (Winnipeg)
Frank Purdie (Brandon)
S.G. Ade (Winnipeg)
L.E. Woodgate (Fort William)
Dr. Art Schwartz (Kenora)
Jasmes Mabb (Winnipeg)
Wilfred Middleton (Selkirk)
W. Earl Riddell (Port Arthur)
Charlie Walkoff (Morden)
R.B. Alexander
J.W. Sutcliffe (Kenora)
W. N. Seaman
Frank Meighen (Brandon)
L.A. McLennan (Kenora)
S. Tatton (Fort William)
S.J. Vogan (Winnipeg)
S.J. Vogan (Winnipeg)
C. Poranski
C.E. James (Winnipeg)
Len Rust (Brandon)
Harry Pym (Fort William)
Frank Currie (Winnipeg)
John Craig (Brandon)
Dr. Al McKee (Dauphin)
D.R. Chapman (Winnipeg)
Dr. A. C. RumbleĀ  (Brandon)
S.E. McColl (Winnipeg)
Rudy Kron (Kenora)
.
.
.
Diane Therien (Flin Flon)
Diane Therien (Flin Flon)
Brenda Mudry (Winnipeg)

Lori Miles (Vermilion Bay)
Carolyn Croft (Thundr Bay)
Pat Moldowan (Stonewall)
Barb Thomson (Thunder Bay)
Colleen MomanĀ  (Brandon)
Coleen Emrick (Melita)
Janet Pilozow (Dryden)
Debbir Rhyner (Waldhof)
Kathy Wightman (Winnipeg)
Brenda Ferguson (Winnipeg)
Alanna McIver (Winnipeg)
Alita Lumgair (Portage La Prairie)
Connie Smith (Brandon)
Heather Perkins (Brandon)
Stella Degagne (Thompson)
Colleen Jury ( Minnedosa)
Donna Blair-Lawton (PLP)
Linda Hume (Winnipeg)
Susan Brechmann (Brandon)
Marion Tornopolski (Winnipeg)
Diana Lesage (Treherne)
Sheila Neuman (The Pas)
Brenda Bolteau (The Pas)
Catherine Newman (PLP)
Nancy Schreyer (Winnipeg)
Jan Sokolyk (Kenora)
Barbara Rhynard (Winnipeg)
Wendy Pappas (Morden)
Gail Holden (Winnipeg)
Allison Lindbloom (Killarney)
Evelyn Riz (Dauphin)
Marg Reid (Brandon)
Edythe Cosgrove (Schreiber)
Darlene Schmidtke (Steinbach)
Burma Hambly (PLP)
Iona Tarrant, (Dauphin)
Gail Bodman, (Selkirk)
Carole Gibbon (Thunder Bay F)
Sandra Hosfield,( Kenora)
Myrna Evancic (Stonewall)
S.A. Asselin, (Fort Francis)